anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Obiektywy z Allegro?

Znajomy-----
Początkujący

Obiektywy z Allegro?

Kupował już ktoś używane obiektywy przez allegro? Albo w ogóle używane obiektywy? Cena jest mniejsza, ale sam nie wiem, czy ryzykować. Jak macie jakieś doświadczenia, to podpowiedzcie...

4 ODPOW. 4
Pavelo-----
Początkujący

Jak byłem jeszcze w obozie czerwonej firmy to tak, i nie było kłopotu. Warto zwrócić uwagę na jakość zdjęć , opis sprzętu. Jeżeli wystawiający jest w porządku dba o takie szczegóły. Często można się dogadać co do gwarancji "rozruchowej" wówczas nie powinno być problemu. No i oczywiście najlepiej jak możliwy jest odbiór osobisty, wtedy widzisz co kupujesz. Na KKM forum jest dział ogłoszeń tam też warto sprawdzić co dobrego jest do sprzedania.

Znajomy-----
Początkujący

Właśnie może być problem z odbiorem osobisty.. A do tego mam jeszcze jedno pytanie, jak często obiektywy psują się i po czym poznać takie podstawowe uszkodzenia? Nie mówię tu o podtuczonym szkiełku, a raczej o "ukrytych" wadach utrudniających, lub uniemożliwiających pracę..

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Może podaj konkretny link do jakieś aukcji, pomożemy Ci. Być może znamy sprzedawcę.
Polecam Ci użytkownika Minolciarz78, andystar. To są rzetelni ludzie i kitu nie wciskają :-)

A jeśli faktycznie się obawiasz allegro, to zawsze jest forum KKM www.klubkm.pl - tam raczej nie zdarzają się żadne problemy z używkami.

A w ogóle to napisz co byś chciał kupić...może coś pomogę ;)

Znajomy-----
Początkujący

Dzięki za pomoc, ale narazie wstrzymam się z zakupem. Jak się troszkę podszkolę, to z przyjemnością skorzystam z Waszej porady co do dobrania szkiełka.