anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Premiera SEL 18-200mm f/3,5-6,3 OSS LE

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Premiera SEL 18-200mm f/3,5-6,3 OSS LE

W dniu dzisiejszym SONY wprowadza odświeżoną wersję obiektywu 18-200mm f/3,5-6,3 OSS.
Nowa wersja jest mniejsza i lżejsza od poprzednika.
http://img338.imageshack.us/img338/7802/sel18200sidea.jpg

http://img88.imageshack.us/img88/5727/sel18200angleda.jpg

Wkrótce więcej info...

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
7 ODPOW. 7
luvr-----
Początkujący

z rumorsow - Interesting notes:
If you were wondering what’s the difference between the enw 18-200mm lens and the old 18-200mm lens read Asai’s (Sony manager) statement at Amateur Photographer: “Costing £670, the new 18-200mm will be £30 cheaper than the existing version. However, it does not offer the same level of image stabilisation and its minimum close focusing distance is 30cm, compared to 50cm on the current model, said Asai.”

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

luvr napisał(a):

z rumorsow - Interesting notes:
If you were wondering what’s the difference between the enw 18-200mm lens and the old 18-200mm lens read Asai’s (Sony manager) statement at Amateur Photographer: “Costing £670, the new 18-200mm will be £30 cheaper than the existing version. However, it does not offer the same level of image stabilisation and its minimum close focusing distance is 30cm, compared to 50cm on the current model, said Asai.”



Może się trochę czepiam ale jesteśmy na polskim forum. Jeżeli jakiś tekst wklejasz to miło by było abyś dał do tego tłumaczenie (nie każdy zna języki obce a skoro uznałeś tą informację za ciekawą to znasz język i rozumiesz ją więc przetłumacz dla innych). Jeżeli nie chcesz tłumaczyć wstaw po prostu link. Ja widząc odnośnik do strony angielskojęzycznej nie będę tam zaglądał bo nie mam po co.

luvr-----
Początkujący

no tak.A wiec w skrocie: nowy obiektyw bedzie tanszy, bedzie tez ostrzyl z blizszej odleglosci, a takze stabilizacja bedzie na innym poziomie. Ta wypowiedz pochodzi od jednego z pracownikow SONY wysokiej rangi :c2

profile.country.PL.title
piotruso
Znawca

luvr napisał(a):

no tak.A wiec w skrocie: nowy obiektyw bedzie tanszy, bedzie tez ostrzyl z blizszej odleglosci, a takze stabilizacja bedzie na innym poziomie. Ta wypowiedz pochodzi od jednego z pracownikow SONY wysokiej rangi :c2



:c22
Dziękuję.

profile.country.pl_PL.title
konrado1973
Poszukiwacz

Interesuje mnie jakie szkiełka do Nex ukarzą się jeszcze w 2012 i 2013r.Czy ktoś ma jakies informację?Pozdr

PS.Jaka cena tego szkiełka bedzie i kiedy bedzie dostępny w sprzedaży?

oldguest
Początkujący

Witam, jakoś tak mi się wydaje, że ten obiektyw to rebrandowany Tamron :c20 Nic w tym złego :thumbsup: , ale mam pytanko - czy NEX-7 będzie dla tego obiektywu stosował funkcje automatycznej korekcji wad obiektywu? O ile się nie mylę, to nie było aktualizacji firmware do NEX-7, a w momencie tworzenia obecnej wersji softu, ten obiektyw chyba nie istniał, więc czarno widzę, ale pytam, bo może ktoś wie lepiej... A o aktualizacji softu do siódemki ktoś może słyszał?

oldguest
Początkujący

I jeszcze jedno podstawowe właściwie pytanie: gdzie można znaleźć jakiś rzetelny test porównujący Tamrona 18200 i Sony SEL18200LE? Czy to jest naprawdę ten sam rebrandowany jedynie obiektyw, czy jednak istnieją jakieś fizyczne różnice?