anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-31s5600K - aktualizacja i zegarek

profile.country.pl_PL.title
garf78
Początkujący

KDL-31s5600K - aktualizacja i zegarek

Witam
Mam 2 pyania, ktore mnie nurtuja od momentu zakupu w/w modelu sony. A mianowicie

1. Widze ze jest w menu opcja aktualizacji firmware, jaki jest sposob w tym modelu aby sprawdzic wersje softu (prawdopodobnie nie ma jeszcze nowszego, ale wole wiedziec na przyszlosc 8-) )

2. Druga w sumie bardzo blacha sprawa, ale irytujaca. Czy w tej wersji Tv jest opcja zegarka w trybie analaogowym (bo w cyfrowym pokazuje czas i godzine ale od momentu wlaczenie tv do pradu i nie ma mozliwosci tego przesyawienia bo mam tylko kablowke). Przegladajac siec ktos napisal ze mam zrobic ponowne inicjalizacje. Z tym, ze przy wyszukiwaniu kanalow cyfrowych mam dac anuluj (bo i tak ich nie mam :) ), bo tv w 1 kolejnosci czas bierze z cyfrowki i nie moge pozwolic zapisac zadnego kanalu cyfrowego. Po wyszukaniu tylko programow analogowych w menu powinno sie pojawic ustawinie reczne zegara. Zrobilem tak i nietety bez zmian tylko pracy sobie zrobilem z porzadkkowaniem pozycji i nazw kanalow :( . Niestety mam podejrzenia ze w analogu ten Tv nie ma zegarka, a moze cos robie zle i ktos moze mnie oswiecic. ;)

0 ODPOWIEDZI 0