anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-32L4000 Problem z pilotem.

1adii-----
Początkujący

KDL-32L4000 Problem z pilotem.

Po roku nawala mi pilot. Przestaje działać. Nie można nic zrobić. Na drugi dzień wszystko działa jak należy. Powiadomić o tym serwis czy co. Pilot chyba nie podlega tej 5-cio letniej gwarancji. Co mam zrobić.

3 ODPOW. 3
boston-----
Początkujący

To niekoniecznie musi być wina pilota, problem może tkwić w telewizorze. A nie masz jakiś urządzeń, które mogłyby zakłócać łączność między pilotem a odbiornikiem. Oczywiście winny może być też pilot, być może coś w nim nie styka np. na skutek upadku, czy jakiejś wady. Ja na twoim miejscu skonsultowałbym się z serwisem.

Ravi-----
Początkujący

Możliwe, że czujnik wariuje, ewentualnie coś zakłóca jest generalnie kilka opcji. Co do gwarancji to chyba pilot jej podlega? Także zgadzam się z Bostonem: powinieneś wysłać zgłoszenie bo po co się męczyć, przyjadą i jeśli to jakaś drobnostka to może zrobią na miejscu i będzie po sprawie.

1adii-----
Początkujący

W okolicy telewizora nie było żadnych innych odbiorników a problem się pojawiał. Co do upadku, przy małym dziecku niewykluczone. Od 4-ech dni nie działa wcale Więc pozostaje serwis. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam.