anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy będzie dzwięk Dolby Digital 5.1 ?

profile.country.pl_PL.title
Aivan-----
Początkujący

Czy będzie dzwięk Dolby Digital 5.1 ?

Witam Wszystkich
Mam takie pytanie, posiadam TV LCD KDL-32W5500, Amplituner STR-DG710, nagrywarkę DVD RDR-HX780, odtwarzacz DVD DVP-NS78H oraz odtwarzacz Blu-Ray BDP-S350. Problem mój polega na tym, że Amplituner ma tylko dwa wejścia HDMI, a ja chciałbym wszystko podłączyć przez HDMI. I dlatego zastanawiam się nad podłączeniem odtwarzacza Blu-Ray i DVD pod wejścia HDMI Amplitunera, a nagrywarkę dvd pod wejście HDMI TV, ale moje pytanie brzmi tak, czy jak podłącze nagrywarkę pod TV to czy jak wezmę pod wyjście TV OUT optyczne telewizora podłącze do Amplitunera, to czy dźwięk, który będzie szedł z nagrywarki do TV przez HDMI a z TV do Amplitunera przez Optyczny czy będzie również Dolby Digital, czy TV przekazuje dźwięk Dolby Digital, czy to będzie jakiś PCM??

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Rozwiązanie jakie wymyśliłeś jest całkiem ok. Wyjście optyczne w W5500 ma możliwość przesyłania dźwięku Dolby Digital. Jak podłączysz pod amplituner wyjście optyczne, to możesz zobaczyć jaki dźwięk odtwarza amplituner.

profile.country.pl_PL.title
sirius98
Początkujący

Aivan,
Jeżeli masz podłączony TV W5500 do amplitunera kablem optycznym to napisz czy nie masz trzasków w głośnikach podłączonych do amplitunera kiedy w TV zmieniasz program lub wejście HDMI?