anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

port USB

MC''TOM''
Początkujący

port USB

mam 40 sony W5500. napiszcie mi co mam zrobić żeby mi filmy chodziły przez port USB

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
daropierwszy
Początkujący

mam 40 sony W5500. napiszcie mi co mam zrobić żeby mi filmy chodziły przez port USB



W sumie to wystarczy tylko podłączyć na przykład jakiegoś pendraiwa z filmem z odpowiednim formatem i odpalić to na tv

MC''TOM''
Początkujący

no właśnie włożyłem pendraiwa z filmami i pisało brak elementów do wyświetlenia. muza i zdjęcia chodzą. a filmy nie.

oldguest
Początkujący

A jaki to film (kodek oraz rozszerzenie)?

slawek.u
Początkujący

No jak ma chodzić DIVIX...?..bo pewnie taki został włożony...W instrukcji i tu na tym forum milion razy jest opisane jakie piliki obsługuje TV z Pendriva.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Co do formatów odtwarzanych przez USB, to proponuję zapoznać się z tym wątkiem (różnicy pod tym względem pomiędzy serią V i W nie ma):

viewtopic.php?f=59&t=2734

Ravi-----
Początkujący

No jak ma chodzić DIVIX...?..bo pewnie taki został włożony...W instrukcji i tu na tym forum milion razy jest opisane jakie piliki obsługuje TV z Pendriva.


Racja i zapewne taka też jest tutaj sytuacja, niestety USB w telewizorze obsługuje stosunkowo niewiele formatów i nie wiem czy opłaca bawić się np.w konwertowanie, zajmuje sporo czasu, a nie ma gwarancji, że się uda, polecam za to skorzystanie z DLNA +PS3 media server.