anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nierównomierne podświetlenie KDL40V300 bravia

profile.country.pl_PL.title
spolSEBASTIAN1nstlh
Początkujący

Nierównomierne podświetlenie KDL40V300 bravia

Witam. Mam taki kłopot. Otóż podświetlenie jest nierównomiernie....Na czarnym tle są białe plamy itp itp...
A w dolnej części ekranu widać coś w rodzaju litery V...Czy to normalne ? bo to naprawdę denerwujące...


Raportuj ten post

5 ODPOW. 5
oldguest
Początkujący

Zaśmieca Pan forum tworząc kilka TAKICH SAMYCH tematów. Proszę moderatorów o skasowanie wszystkich niepotrzebnych.

profile.country.pl_PL.title
spolSEBASTIAN1nstlh
Początkujący

A ja proszę o jakąś odpowiedz

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Faktycznie za dużo założyłeś tematów, skoro sam nie potrafisz odnaleźć odpowiedzi na nie. Odpowiedź masz w jednym ze swoich wątków, w którym możesz kontynuować temat, a nie pisać za każdym razem w innym. Link do tego tematu:
viewtopic.php?f=57&t=3855&p=67334#p67334

profile.country.pl_PL.title
spolSEBASTIAN1nstlh
Początkujący

no się nie dowiem...

Razak-----
Początkujący

SEBASTIAN napisał(a):

Witam. Mam taki kłopot. Otóż podświetlenie jest nierównomiernie....Na czarnym tle są białe plamy itp itp...
A w dolnej części ekranu widać coś w rodzaju litery V...Czy to normalne ? bo to naprawdę denerwujące...



A masz jakieś zdjęcia? Zdecydowanie pomogłyby w ocenie sytuacji problemu, delikatne różnice w podświetleniu mogą się zdarzyć i nie ma w tym nic dziwnego taki urok LCD. Jeśli te plamy są wyraźne i przeszkadzają w oglądaniu to zdecydowanie mamy do czynienia z jakąś usterką, czy efekt się pojawił czy było tak od zakupu?