anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Podłaczenie tv do komputera (radeon 4670)

g681-----
Początkujący

Podłaczenie tv do komputera (radeon 4670)

Mój mały problem wygląda tak...komputer jest połączony z monitorem za pomoca zwykłego kabla a tv z pc za pomocą hdmi(karta graficzna to radeon 4670). Po identyfikacji wszystko wyskakuje jak trzeba monitor jako nr 1, tv jako nr 2 ale gdy już próbuje włączyć film na monitorze wszystko jest ok a na tv nie widać okno i nie wyświetla nic(jest ramka programu bez obrazu).Rozdzielczość jest ustawiona na natywna na tv.Nie wiem w czym tkwi problem..model tv to sony bravia kdl32p3000. Moje jakies porady co z tym zrobic ?? A jeszcze jedno zauwazylem ze na tv nie widać paska zadań od windows czy powinien byc widoczny(podejrzewam ze to problem z rozdzielczością)?Z góry dzieki za pomoc i pozdrawiam.

2 ODPOW. 2
oldguest
Początkujący

Podejrzewam (bo dawno się z tym bawiłem) że przy pracy z 2 ekranami (nie klonowanie) obraz jest wyświetlany na pierwszym domyślnym ekranie. Chodzi o jakieś potoki przetwarzające obraz filmu. Proszę ustawić jako domyślny ekran TV.
Niektóre sterowniki umożliwiały tryb thater czyli okno programu odtwarzającego na monitorze jest puste a obraz na pełnym ekranie jest odtwarzany na TV.

Polecam też poradnik przygotowany przez producenta:
http://support.sony-europe.com/TV/tutor ... DL-32P3000

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Czy jak wskażesz w komputerze jako monitor bravię to wszystko chodzi ok? Komputer nie będzie korzystał z drugiego monitora, tylko z jednego - Bravii.