anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Programowanie pilota od Sony 40W5740

RadekB
Początkujący

Programowanie pilota od Sony 40W5740

Mam problem z programowaniem pilota do innych sprzętów DVD, innych marek. Pilot ten umożliwia to po wprowadzeniu odpowiedniego kodu (lista kodów w instrukcji). Po zaakceptowaniu kodu powniniem mignąć dwa razy. Za każdym razem miga pięć i wszystko należy zaczynać od nowa. Nie można wprowadzić żadnego kodu z instrukcji. W sklepie na drugim pilocie sprawdzałem to samo. Pilot podobno z serii Z model nr RM ED019. Ma ktos taki? i czy programował do innych sprzętów. Dzięki

21 ODPOW. 21
RadekB
Początkujący

Mam problem z programowaniem pilota do innych sprzętów DVD, innych marek. Pilot ten umożliwia to po wprowadzeniu odpowiedniego kodu (lista kodów w instrukcji). Po zaakceptowaniu kodu powniniem mignąć dwa razy. Za każdym razem miga pięć i wszystko należy zaczynać od nowa. Nie można wprowadzić żadnego kodu z instrukcji. W sklepie na drugim pilocie sprawdzałem to samo. Pilot podobno z serii Z model nr RM ED019. Ma ktos taki? i czy programował do innych sprzętów. Dzięki

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Z tego co ja się orientuję, to nie można programować pilotów na sprzęty innych marek. Sterowanie jednym pilotem to tzw Bravia Sync i dotyczy sprzętów posiadających ten certyfikat. O próbie programowania tego pilota przyznam - pierwsze słyszę.

RadekB
Początkujący

Skoro instrukcja o tym mówi i są kody do innych marek.....
Jest tylko problem z odpowiedzią pilota na programowanie miga 5 razy a instrukcja mówi o 2 , . Po 5 mignięciach nalezy zaczynać od nowa

RadekB
Początkujący

Piloty programowac można jeżeli instrukcja do nich mowi tym. Kiedyś programowałem pilota od nagrywarki HDD LG do TV Samsunga. Bez problemu jeden pilot chodził na dwa sprzęty

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie no, nie wątpię. Kiedyś jak byłem w Anglii udało mi się zaprogramować pilot od telewizora CRT Sony i amplitunera Sony. Później kupiłem uniwersalny, to były problemy z zaprogramowaniem amplit. i DVD Panasonica. Dało się zaprogramować, ale ograniczona funkcjonalność. Na poprzednim LCD Philipsa też nie dało się nic zaprogramować. Na Sony odkąd weszła technologia Bravia Sync uznałem że nie ma sensu, znam parę osób które męczyło się z tym i bez skutku. Ale oczywiście próbować zawsze można, chociaż sądzę że nie będzie to proste. Sam z przyjemnością bym sobie przeprogramował :D

laszlo-----
Początkujący

Ja posiadam 5710 i nie doczytałem nigdzie o możliwości programowania tego pilota..? Natomiast pilotem od nagrywarki Panasonic można sterować telewizorem po uprzednim zaprogramowaniu go...

RadekB
Początkujący

Razem z instrukcją tv jest dołączona broszurka dotycząca obsługi właśnie tego pilota. Pilot ma klapkę rozsuwaną na dole, oraz dodatkowe przyciski BD, DVD, AMP ( do obsługi Blue ray, DVD, amplituner). Pilot jest dodatkowo podświetlany.

RadekB
Początkujący

w załączeniu zdjęcie instrukcji wraz z pilotem i kodami

RadekB
Początkujący

Żeby było zabawniej to powiem że pilot od mojej nagrywarki HDD marki LG bez problemowo dostroił się do TV Sony . Problem w tym że ma mało funkcji. Zalezy mi więc na zaprogramowaniu odwrotnym pilot od TV do nagrywarki LG