anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY BRAVIA KDL-32P2530

profile.country.PL.title
pt819-----
Poszukiwacz

SONY BRAVIA KDL-32P2530

Witam i pozdrawiam!!!!!
Mam taki problem z SONY BRAVIA KDL-32P2530
telewizor jest z MPEG-2 a jak wiadomo od jakiegoś czasu
zmieniono na MPEG-4.Moje pytanie jest co mam zrobić by
być zadowolony z oglądanie w MPEG-4.

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Generalnie to albo kupić zewnętrzny dekoder MPEG4 (są też typu PVR - z twardymi dyskami gdzie możesz nagrywać audycje), albo kombinować z kartą PCMCIA, albo kupić telewizor z wbudowanym tunerem MPEG4 :D . Najtańszy sposób pierwszy i drugi, ale drugi może wymagać dużo chodzenia i wymieniania kart, kombinowania z nimi. Jednak karta PCMCIA konwertuje sygnał MPEG4 na MPEG2, i zamiast HD masz SD.

profile.country.PL.title
pt819-----
Poszukiwacz

Dziękuje za odpis .

Właśnie tak myślę o karcie PCMCIA ale jak narazie mam mieszane uczucia
jaką wybrać by działała w tym TV.
Jeśli ktoś wie jaką mam nabyć to proszę o podanie nazwy itd.

D Z I Ę K U J E

Ravi-----
Początkujący

Sporo informacji na ten temat masz w ciekawym poradniku viewtopic.php?f=63&t=4150 .Nie wiem tylko czy jest sens póki co zawracać sobie tym głowę, transmisje próbne na kolana nie rzucają, a na właściwy start cyfrowej telewizji naziemnej przyjdzie nam jeszcze poczekać.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

A dlaczego ma nie być sensu zawracania głowy? Lepsze to rozwiązanie, niż zakup nowego odbiornika. Chociaż osobiście jestem zwolennikiem rozwiązania z zewnętrznym dekoderem. Minus to na pewno większe koszty i dodatkowa "puszka" przy telewizorze. Plus, mniej zachodu i dekodowany sygnał a nie konwertowany.

Ravi-----
Początkujący

Bo transmisji testowych jest tak naprawdę jak na lekarstwo, a po drugie jeżeli już spróbować to z tunerem zewnętrznym, różnie jest z tymi kartami i nie wiadomo która będzie współpracowała prawidłowo z telewizorem. Ponadto tuner zewnętrzny zapewni lepsza jakość obrazu bo chyba o to chodzi...