anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ustawinie KDL-32s5600 - meczenie wzroku

profile.country.pl_PL.title
garf78
Początkujący

Ustawinie KDL-32s5600 - meczenie wzroku

Sluchajcie mam problem troche gupi, ale nie moges oobie z tym poradzic. Mianowicie na ustawieniach standardowych tv 5/90/50/46/17 strasznie bola mnie oczy. Wiem , ze to kwestia dostraojenia pod siebie, ale walcze z tym od parudni i sredio mi wychodz. MOze kktos moglby mi poradzic. Bo jak ustawie jedno i nie bola nie juz oczy to z kolei obraz jest zaciemny :c7 . Ktos ju zmoze dostroil pod siebie z powodu "bolu oczu" i chcialy sie podzielicdoswiadczeniem ;)

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Witaj,

Proponowałbym najpierw skonsultować ból oczu z lekarzem okulistą.
Serio. To nie jest normalny objaw.

Pozdrawiam,

profile.country.pl_PL.title
garf78
Początkujący

Ze wzrokiem u mnie oki. Bo mam w drugim pokoju 26 calowego szajsunga lcd i jest all oki. Jedynie przy sony cos mi sie szybbko oczy mecza odlegosc od TV jest prawidlowa. I z tego co poczytalem to nie ja jedyny mam "uczulenie" na sony. Po prostu trzeba ustawic odpowiedznio TV dla co niektorych.
OKi znalazlem ustawienie dla siebie i jest super :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
grego444
Początkujący

Ciekawy jestem jakie są te Twoje ustawienia, ponieważ sam mam podobny problem. Możesz podać poszczególne parametry..?
Z "góry" dzięk!i

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Każdy człowiek lubi inny sposób wyświetlania obrazu. Ja osobiście lubię ciemny, i z własnego doświadczenia wiem że nie wszystkim to odpowiada. Dlatego najlepiej nie bać się, wziąć w rękę instrukcje obsługi, otworzyć na stronie poświęconej charakterystyce ustawienia obrazu, przejrzeć opcje i samemu dostosować. Jeśli coś nie będzie pasowało, zawsze można wyzerować do ustawień fabrycznych. Więc lepiej nie bać się, tylko testować.