anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wieszak bravia 52

darok-----
Początkujący

Wieszak bravia 52

W ramach promocji wieszak do tv 46i 52 oraz montaż jest gratis jestem świeżo po zakupie tv i wieszać na razie nie będę ale za rok kto wie może mi się odmieni więc wieszak by się przydał więc mam pytanie jak dostać taki wieszak ale bez montażu czy koniecznie trzeba montować

6 ODPOW. 6
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Oferta jest bardzo fajna, na pewno do 31 marca 2010 kupię telewizor 46" i skorzystam z niej. Co do samego wieszaka, to według regulaminu promocji:
Warunkiem wzięcia udziału w Promocji jest akceptacja w całości Regulaminu i wyrażenie bezwarunkowej zgody na zastosowanie wszystkich jego postanowień.



link: http://www.sony.pl/res/attachment/file/ ... 609716.pdf

Czyli jednoczesny montaż telewizora. Czy firma instalująca będzie skłonna nie montować, tylko zostawić Ci sam wieszak - tego nie wiem. Oferta zawiera min. maskowanie kabli, zestrojenie sprzętu, instruktaż korzystania z telewizora itp. Warto z niej skorzystać, jeśli nie teraz, to trochę później.

darok-----
Początkujący

Zadzwoniłem zgłosiłem że wieszać na razie nie zamierzam ale wieszak mi się przyda bo może mi się odmieni za rok ,powiedziano mi że nie ma problemu przyjedzie ekipa montażowa i zostawi wieszak, przyjechali zrobili zdjęcia i zostawili wieszak,jak patrzyłem na necie to cena takiego wieszaka to około 200zł.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Na pewno też byli zadowoleni. Moim zdaniem, jeśli jest promocja, to warto ją wykorzystać. Zawieszenie telewizora na ścianie to bardzo fajny pomysł i we wszystkich przypadkach które widziałem, ludzi byli zadowoleni z takiego rozwiązania. A z tymi zdjęciami, to co fotografowali?

darok-----
Początkujący

Nr seryjny z boku obudowy tv, dokument zakupu

Ravi-----
Początkujący

Zimny zgadzam się, ale nie każdy chce się wwiercać w ścianę jak wie, że powiedzmy, za pół roku będzie miał remont. Jeśli chodzi o wieszaki to jest kwestia dogadania się z firmą która przyjedzie, nie powinni robić problemu w tym zakresie.

darok-----
Początkujący

Firma która montuje nie ma nic do gadania to ty przy zgłaszaniu do sony mówisz że chcesz wieszak bez montażu