anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

czy wogole warto kupic serie W LCD?

echis-----
Początkujący

czy wogole warto kupic serie W LCD?

witam, mam pytanko mianowicie mam polast cyfrowy i zwykly dekoder echostar na zlacze euro - euro, nie moge zmienic dekodera na hd gdyz jeszcze obowiazuje mnie umowa - czy w takiej sytuacji warto kupowac lcd Sony serii W? boje sie ze jakosc obrazu sie znacznie pogorszy w stosunku do mojego starego telewizora?ponoc nawet te lepsze kable euro z zlotymi stykami nie daja dobrego obrazu i bedzie kapa..prosze o porady

13 ODPOW. 13
echis-----
Początkujący

2.5 metra odleglosc, rozmiar 32 cale seria w 5710 jakos tak;)...

oldguest
Początkujący

Będzie dobry obraz. Ważne dobry kabel EURO (żeby był gruby - ekranowany oraz żeby był jakiejś znanej firmy). Najlepiej też jak najkrótszy 1-1,5m.

echis-----
Początkujący

tyle sie naczytalem ze boje sie ze wydam okolo 2800 jna tv a bedzie kicha straszna...mam zaufanie do marki sony, 5 lat gwarancji tez jest plusem w tym przypadku. moze ma pan jakis klientow znajomych co wlasnie przez dekoder polsatu na euro ogladaja tv?szukam naprawde obiektywnych opinii

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Kolego, a po co się męczyć z tym dekoderem? To, że zostało Ci 12, czy 15 miesięcy niczego nie przekreśla. Po pierwsze, możesz poprosić o udostępnienie dekodera HD. Dla nich to dobra opcja, ponieważ będziesz trochę więcej płacił (chyba, że wynegocjujesz taniej). Druga opcja to rezygnacja/odstąpienie od umowy. Jeśli wyślesz mailem, albo telefonicznie zapytasz o koszt rozwiązania umowy, to na pewno będą się pytali dlaczego i na 90% dadzą Ci interesującą ofertę, abyś z nimi pozostał. Jeśli koszty odejścia będą niskie, a koszty udostępnienia dekodera HD będą wysokie, to ja na Twoim miejscu odstąpił bym od umowy (głównie dlatego że nie lubię Polsatu, ale to jest moja subiektywna opinia). Z tego co wiem, CP paruje karty z dekoderem (przynajmniej tak było, ale tu trzeba się upewnić). Jeśli paruje, opcja z zakupem uniwersalnego dekodera odpada, jeśli nie to jest to świetny pomysł.
Co do obrazu, przez EURO nie będzie rewelacyjny, tego musisz się spodziewać. Jednak telewizora nie kupujesz na miesiąc, pięć, ale na dłużej. Ja bym na Twoim miejscu jak najbardziej kombinował nad wymianą dekodera, bo jest taka możliwość, a nie dobierał telewizor do dekodera. Główna zasada jest taka, że sprzęt dekoder dobierasz pod telewizor, a nie telewizor pod dekoder.