anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-26S5550

dziobasek
Początkujący

KDL-26S5550

Witam... Jestem tu nowy i planuję kupić Sony Bravia 26S5550...Czy mogę prosić o opinie na temat tego tv...Zalety i wady.Z góry dziękuję.. :thumbsup:

20 ODPOW. 20
Ravi-----
Początkujący

Jeśli oczekujesz fachowej pomocy, to polecam lepiej skonstruować pytanie... Tzn. do jakiego zastosowania będzie, czego od niego oczekujesz, jaki będzie podłączony sygnał. Osobiście taka przekątna to jest dobrym wyborem jeśli to ma być dodatkowy telewizor powiedzmy w kuchni, jeśli chcesz zobaczyć co znaczy HD to jak dla mnie minimum 40 cali.

dziobasek
Początkujący

Tzn miałby on być w pokoju...nie mam go zbyt dużego...sygnał narazie analogowy w najbliższym czasie dekoder multimedia...

oldguest
Początkujący

Proszę rozważyć 32 cale. Cenowo nie wychodzi wcale dużo drożej a telewizory sporo lepsze i wybór większy. Jeśli chodzi o odległość na chwilę obecną 32 cale kupują ludzie nawet do małych pokoi.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Seria S telewizorów, to średnia półka. Jakość obrazu i inne czynniki wpływające na oglądanie na pewno nie będą tak dobre jak w telewizorach z wyższej półki np. serii E, V, W, Z, X. Jednak w swojej klasie seria S5500 wypada bardzo dobrze. Obraz będzie ładny, parametry telewizor ma dobre, cena/jakość na bardzo dobrym poziomie.
Jednak przy 26" nie nacieszysz się obrazem. To jest za mały rozmiar. Jak napisał CS Bielsko zastanów się przynajmniej nad 32" (32S5500). Różnica w cenie nie jest duża, a taka różnica w wielkości wyjdzie tylko na lepsze.
Od razu zastanów się nad zmianą sygnału na cyfrowy. Z sygnału analogowego na pewno nie będziesz zadowolony.

dziobasek
Początkujący

Dzięki za info..Postanowiłem że kupię jednak 32 cale S5600

oldguest
Początkujący

Proszę też rozważyć model KDL32V5500. Przy obecnych promocjach może być nieznacznie droższy a mamy DLNA, przez USB filmy i nowszy procesor obrazu.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeśli masz możliwość dołożenia paru groszy, to seria V jest dużo lepsza od serii S. Ma dużo więcej możliwości, nowszą i bardziej zaawansowaną elektronikę. Tu masz porównanie tych dwóch modeli, wszystko co jest pogrubione jest na korzyść serii V:

http://www.sony.pl/comparison/kdl32s5600k/kdl32v5500k

Ravi-----
Początkujący

Proszę też rozważyć model KDL32V5500. Przy obecnych promocjach może być nieznacznie droższy a mamy DLNA, przez USB filmy i nowszy procesor obrazu.



Może to moja subiektywna ocena, ale według mnie jest też lepsza czerń w Vce, druga sprawa z tego pisał założyciel tematu sygnał SD, czyli najlepiej szukać właśnie z BE3, obraz będzie widocznie lepszy.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Seria V dosyć znacznie różni się od serii S. V jest prawie bliźniaczym modelem do najbardziej popularnej ( i bardzo dobrej - sam posiadam) serii W. Teoretycznie różni je 100Hz, w praktyce odczuwam więcej różnic.