anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL - 37V5610 K

cyrax-----
Początkujący

KDL - 37V5610 K

Witam
Mam pytanie, może ktoś mądry w słowie i piśmie odpowie :)

chodzi mi o poprawienie/ ustawienie obrazu
Mam tuner upc z pakietem cyfrowym, i chciałbym ustawić kanały z tunera pod pilot z tv.
Podczas wyszukiwania nie znajduje, żadnego kanału na wysz. analogowy i cyfrowym.

Ponad to czy istnieje możliwość zintegrowania tv z tunerem, żeby jeden pilot obsługiwał wszystko.

Kolejny problem, na niektórych kanałach widać tzw. śnieg i czy istnieje możliwość poprawienia jakości obrazu ??

pozdrawiam i dziękuje za wszystkie odpowiedzi

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

cyrax napisał(a):

Mam tuner upc z pakietem cyfrowym, i chciałbym ustawić kanały z tunera pod pilot z tv.


Zależy od firmy dekodera, ale raczej nie da się.

cyrax napisał(a):

Podczas wyszukiwania nie znajduje, żadnego kanału na wysz. analogowy i cyfrowym.


Wyszukuje z anteny naziemnej. Jeśli nie masz jej podłączonej, to nie znajdzie żadnych kanałów. Jeśli masz podłączoną, to sprawdź wtyczkę, kabel, wzmacniacz i antenę. Coś nie łączy. Dekoder musisz podłączyć do telewizora i wybierając odpowiednie wyjście dopiero masz obraz.

cyrax napisał(a):

Ponad to czy istnieje możliwość zintegrowania tv z tunerem, żeby jeden pilot obsługiwał wszystko.


Jeśli operator umożliwia puszczenie rozkodowanego sygnału kablem, to wtedy można podłączyć kabel bezpośrednio do telewizora i wtedy odbierać kanały z pominięciem dekodera. Ale to już kwestia Twojego dostawcy telewizji.

cyrax napisał(a):

Kolejny problem, na niektórych kanałach widać tzw. śnieg i czy istnieje możliwość poprawienia jakości obrazu ??


Jeśli dobrze rozumiem "widać śnieg", to nie masz sygnału cyfrowego, jak napisałeś wcześniej, tylko analogowy. Wynika to z charakterystyki sygnałów... Chyba, że źle Cię zrobumiałem.
Napisz jak masz zrobione połączenie dekodera z telewizorem i jakie masz możliwe wyjścia w dekoderze.