anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-46Z4500 a wyświetlanie filmów z laptopa

profile.country.pl_PL.title
necki6
Początkujący

KDL-46Z4500 a wyświetlanie filmów z laptopa

Witam,
Dzięki postom na forum Sony udało mi się przebrnąć przez problem wyświetlania obrazów i muzyki w telewizorze za pośrednictwem sieci. Używam do tego oprogramowania PS3 i wszystko hula. Ale mam inny problem. Czy jest możliwość wyświetlania filmów za pośrednictwem sieci? Bo o ile jest w TV w menu home zakładka obrazy i muzyka to nie ma zakładki film. Czy to znaczy że ten model TV tego nie oferuje? Czy można w tym celu zrobić upg softu w TV?
I jeszcze jedna kwestia - macie jakieś konkretne zastosowanie dla funkcji redender. Nic mi nie przychodzi do głowy.
Acha i proszę jeszcze o wyjaśnienia dla średnio technicznych :P Nie kiedy czytam posty i niby rozumiem pojedyńcze słowa ale w zdaniu nic. :rolling_eyes:

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i z góry dziękuje :c4

25 ODPOW. 25
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

meduza88 napisał(a):

prosze panstwa a jak odtwarzac divx razem z napisami przez DLNA?



Pierwsza sprawa - to telewizor z telewizor z taką możliwością, czyli min. seria 5500. Na komputerze instalujesz PS3 Media Serwer, konfigurujesz połączenie i możesz odtwarzać filmy przez DLNA.

Tu możesz ściągnąć PS3 Media Serwer:

http://ps3mediaserver.org/forum/viewtop ... f=2&t=3217

Ravi-----
Początkujący

Jeśli divx to praktycznie tylko PS3 media server mamy do wyboru w kwestii napisów są dwie opcje, bo standardowo nie ma polskich znaków, żeby temu zaradzić należy zmienić kodowaniena cp1250. Jeżeli to nie pomoże to instalacja np. subedita i usunięcie w nim polskich znaków (3 kliknięcia).

monster007
Początkujący

to czego wina jak nie routera?wczesniej mi wifi działało, zrobiłem siec z tv i wifi się łączy ale nie wyświetla stron w ogóle! nawet jak odłącze tv, wyłącze siec

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

monster007 napisał(a):

to czego wina jak nie routera?wczesniej mi wifi działało, zrobiłem siec z tv i wifi się łączy ale nie wyświetla stron w ogóle! nawet jak odłącze tv, wyłącze siec



Sorrki, ale tego nie rozumiem. możesz napisać innymi słowami. LCD nie wyświetla stron, czy komputer?

monster007
Początkujący

jak odłączę laptopa od tv i w nim wyłaczę siec to wifi mi się łączy ale stron nie wyświetla

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Moim zdaniem nie jest to wina laptopa, a neostrady. Możesz spróbować zainstalować nowsze sterowniki od karty wifi w laptopie, ale wątpię ze to pomoże. U mnie pomagało wyłączenie karty sieciowej i ponowne włączenie (restart karty sieciowej). Na Twoim miejscu zadzwoniłbym do tpsa i powiedział o problemie.
Mam nowy router Air Live od ubiegłego piątku. To już prawie tydzień. Jak na liveboxie taki problem miałem parę razy dziennie, to tu przez prawie tydzień może ze dwa - trzy razy nie mogłem otworzyć stron. Dodam, że liveboxa zmieniałem 3 razy bo mi sie spalał, a ta sytuacja ciągle pozostawała.