anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pobor pradu w standby z 5500

meduza88
Początkujący

Pobor pradu w standby z 5500

Witam.Moglby mi ktos powiedziec dlaczego ten telewizor w trybie standby pobiera az okolo 12-15 wat? Programowanie automatycznego wlaczania mam wylaczone.

14 ODPOW. 14
strzelba
Początkujący

meduza88 napisał(a):

Witam.Moglby mi ktos powiedziec dlaczego ten telewizor w trybie standby pobiera az okolo 12-15 wat?



Bo tak ma.

meduza88
Początkujący

to niezly szajs.W instrukcji napisali 0,19

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

OOo Meduza -odżyłeś :c10
Wyłącz szybkie uruchamianie. Telewizor przez paręnaście minut po wyłączeniu będzie pobierał trochę więcej prądu, później to się normalizuje. Jeśli masz więcej to zgłoś się serwis, zapewne zmierzą w prawidłowy sposób i wyjaśnią o co chodzi.

meduza88
Początkujący

W menu szybkie uruchamianie nie ma zadnej opcji zeby je wlaczyc lub wylaczyc.Jedyne co tam mozna zrobic to ustawic czas kiedy ma sie wlaczac.

oldguest
Początkujący

Tematów już było sporo. Po pierwsze pomiar należy wykonać po kilku minutach (znaczy miernik musi być wpięty przez jakiś czas ponieważ po odłączeniu od prądu i włączeniu miernika w obwód TV znowu przez parę minut ma taki wyższy pobór prądu). Po tych kilku minutach pobór prądu spada ale z tego co wiem to miernik nie pokaże 0,19W. A dlaczego tak jest nie potrafię wytłumaczyć było kilka wywodów teoretycznych dlaczego miernik pokazuje więcej. Prawdopodobnie dlatego że ten pobór np. 7W trwa prze ułamek sekundy a miernik rejestruje to jaki pobór ciągły.

meduza88
Początkujący

Nie , nie.Odczekalem nawet 2 godziny i nadal bral 15 wat.Dopiero kiedy wylacze tv poprzez guzik na obudowie z boku TV pobiera 0, 19 wat.Kiedy uzyje sie eco switch bierze 0.Co ten telewizor robi w standby ze potrzebuje az 15 wat i dlaczego nie umieszczono tego guzika na pilocie tylko z boku telewizora.

tomeko
Początkujący

A w jaki sposób mierzyłeś?

meduza88
Początkujący

no miernikiem.

tomeko
Początkujący

Miernikiem czego?
Prądu, energii, napięcia, mocy?