anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pobor pradu w standby z 5500

meduza88
Początkujący

Pobor pradu w standby z 5500

Witam.Moglby mi ktos powiedziec dlaczego ten telewizor w trybie standby pobiera az okolo 12-15 wat? Programowanie automatycznego wlaczania mam wylaczone.

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Jeśli uważasz, że pomiary wykonałeś prawidłowo, zużycie prądu jest większe niż powinno być, to proponuję zgłosić się do serwisu. Sam już to nie raz przerabiałem i wiem, że dane podane w instrukcji, na stronach Sony itd. są zgodne ze stanem faktycznym. Jeśli uważasz, że jest inaczej, zgłoś do serwisu.

meduza88
Początkujący

Wyjasnila sie sprawa z poborem pradu w standby.Chyba elektronika sie zawiesila.Zrobilem tak.Wszedlem w menu szybkiego startu i wlaczylem 3 czasy uruchamiania sie telewizora.Wylaczylem TV i ponownie go wlaczylem.Wszedlem znowu w to menu i je powylaczalem a nastepnie dalem na standby i TV pobiera teraz prawidlowo 0,19 wat tak jak byc powinno.Nie wiem czy to blad elektroniki czy tak jest ale gdyby komus to sie kiedys przydazylo to juz bedzie wiadomo jak temu zpobiec.Przepraszam za zamieszanie i dziekuje za pomoc.

meduza88
Początkujący

jeszcze jedno.Dlaczego telewizor bierze 200 wat kiedy panel podswietlony jest na max skoro w instrukcji jest napisane maksymalnie 154.Mam 40 cali.

tomeko
Początkujący

Błąd pomiaru?

meduza88
Początkujący

zaden blad pomiaru.Miernik jest dobry.Wszystkie inne urzadzenia sie zgadzaja.