anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Różnica pomiędzy W: 5500, 5720, a 5740???

harc2000
Początkujący

Różnica pomiędzy W: 5500, 5720, a 5740???

Witam,
Pytanie jak w temacie - jaka jest różnica pomiędzy W: 5500, 5720, a 5740??? Bo nie mogę tego sam wymyśleć.

Czy któryś z tych modeli ma DLNA Wifi? W jakim standardzie to działa -b/g/n?

Z góry dziękuję!

5 ODPOW. 5
Raven------
Początkujący

Wifi telewizor nie ma, przystawki takiej jak w samsungu nie ma

TV niczym się nie różnią
tzn. miała być różnica wizualna (kolor głośnika jak to miało miejsce już w zeszłym roku z modelami V40xx), ale jej się nie dopatrzyłem.

oldguest
Początkujący

5500 i 5720 - nie dopatrzyłem się różnicy
5740 - inny pilot o którym już było sporo na forum oraz podstawa o owalnych bokach zamiast typowo prostokątna.

harc2000
Początkujący

Ok, dzięki za odpowiedź.

Jako ciekawostke opowiem że sklep sieci EURO w Rumi sprzedaje model 40W5720 jako posiadający DLNA Wifi. Dlatego pytam, bo jestem bliski zakupu, a tu taka informacja mnie zaskakuje. ;")

oldguest
Początkujący

harc2000 napisał(a):

model 40W5720 jako posiadający DLNA Wifi.



Posiada DLNA ale po kablu ethernet.

Ravi-----
Początkujący

harc2000 napisał(a):

Ok, dzięki za odpowiedź. Jako ciekawostke opowiem że sklep sieci EURO w Rumi sprzedaje model 40W5720 jako posiadający DLNA Wifi. Dlatego pytam, bo jestem bliski zakupu, a tu taka informacja mnie zaskakuje. ;")

A zapewne na stronce małymi literkami napisane, że mimo wszelkich starań w danych technicznych może pojawić się błąd. Trzymaj się tego co podaje producent (dla modelu w5500 bo dla poszczególnych odmian różnice były już omawiane tutaj), czyli telewizor nie posiada DLNA przez WIFI tylko jak napisał CS Bielsko- tylko przez kabel ethernet.