anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

40W4500 - problem przy starcie

profile.country.pl_PL.title
janek_pl
Początkujący

40W4500 - problem przy starcie

Witam !!!

Ostatnio zauważyłem, że gdy rano włączę TV po kilkugodzinnej bezczynności to przez kilka minut obraz jest strasznie rozjechany - przekolorowany :) tak to nazwałem, ale wygląda to jakby TV stracił częściową synchronizację. Efekt występuje głównie w górnej i po prawej stronie ekranu. Obejmuje ok 50% powierzchni ekranu.
Nie ma znaczenia na które źródło sygnału przełączę. Włączenie i wyłączenie nic nie pomaga.

Dolegliwość przechodzi po kilku, kilkunastu sekundach. Po kilku chwilach gdy TV się "nagrzeje" wszystko gra jak należy.

Proszę o radę czy może to być początek większego problemu ???

Nie chcę wzywać na razie serwisu, gdyż problem ten pojawia się nie regularnie. Tzn raz jest, a raz nie :)

Pozdrawiam

25 ODPOW. 25
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Nie wiem jak to wygląda z odsprzedaniem, generalnie wieszak jest przeznaczony do montażu z wybranym telewizorem. Więcej informacji TUTAJ. Na forum była osoba, która zakupiła telewizor, zgłosiła się po wieszak, ale bez montażu. Za jakiś czas miał mieć remont i chciał zamontować telewizor już po zakończeniu (żeby nie łatać ścian przed malowaniem itd.). Ekipa montażowa przyjechała i dała mu sam wieszak.

Ravi-----
Początkujący

Jest tak jak napisał Zimny, żeby nie być gołosłownym link do odpowiedniego tematu viewtopic.php?f=57&t=4013 także jak widać nie ma problemu i sam wieszak można dostać. Na dobrą sprawę dobrze się upomnieć, może za jakiś czas przekonasz się do wieszania telewizora i wtedy będzie jak znalazł.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ravi, dobrze jest również czytać tematy w których bierze się udział :D :

40W5500 jak tylko dotrze do mnie zostanie u szwagra, a u mnie od wczoraj wisi nowy 46W4710.



więc:

Ravi napisał(a):

może za jakiś czas przekonasz się do wieszania telewizora i wtedy będzie jak znalazł.



Sądzę, że kolega już sie przekonał do wieszania telewizora na ścianie, chyba że myślisz o szwagrze :D :smileythumbsup:

Ravi-----
Początkujący

Nie zwróciłem uwagi, że poprzedni w4500 też wisiał na ścianie i wieszak jest zbędny, ale fakt mój błąd, co nie zmienia faktu, że szwagrowi może jak najbardziej się przydać :)

profile.country.pl_PL.title
janek_pl
Początkujący

Tak czy siak upomnę się o wieszaczek. Jak nie mi to może komuś innemu się przydać.

Najpierw muszę dograć sprawę z wymianą 40". Jak się okazało wczoraj moja naprawa zniknęła z systemu i dzwonili do mnie z prośbą o podpowiedzenie jak było ustalone. Czy naprawa czy wymiana,haha


Gorączka przedświąteczna, :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
janek_pl
Początkujący

Moja sprawa właśnie się wyjaśniła. Mili panowie przywieźli nowy 40w5500 zabierając stary (roczny) 40w4500.

Dodam tylko jeszcze jedną rzecz....Nie jest wystawiana nowa gwarancja. Nowy TV obowiązuje gwarancja wystawiona na zakupiony produkt, tj 40w4500.

Pozdrawiam