anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Bravia 26S5550 problem w trakcie uruchamiania

lincoln
Początkujący

Sony Bravia 26S5550 problem w trakcie uruchamiania

Kupiłem wczoraj telewizor Sony Bravia KDL-26S5550. I cieszył bym się z niego niezmiernie ,gdy by nie to,że po dłuższym okresie kiedy jest wyłączony(w stanie czuwania) powiedzmy godzinę, po włączeniu ,nie wyświetla nic,obraz jest czarny ,pilot przekłada programy i działają inne funkcje ,niestety nie jest emitowany żaden program. Sytuacja ta nie występuje ,gdy oglądam ,jakiś program wyłączę i ponownie włączę telewizor.Problem mija po zabawie we "włączanie wyłączanie itp."(trwa to ok.5min). Podłączony jest kabel koncentryczny do sygnały telewizji ,kablowej.Może to ma coś wspólnego z oszczędzaniem energii itp., bo ,jak na razie jestem "nieszczęśliwym posiadaczem" ładnego telewizory
P.S.
nie dzwońcie na numery
0-22338870
0-801987669-po usłuszeniu"nasi konsultanci są.."rozmowa jest roząłczana
i poznańskiego serwisanta SONY
061-8334941-abonent czasowo nie dostępny...
to utopia ,szkoda nerwów

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
adam_bilski
Początkujący

Witam - miałem ten sam problem co osoba inicjująca ten wątek (załączanie obrazu po 20 sekundach od włączenia telewizora...). Tylko wizyta serwisanta SONY i kompletny upgrade oprogramowania pomogły - teraz włącza się po ok. 2 sekundach.
Uwaga - nie wystarczy upgrade oprogramowania ze stron SONY - trzeba zrobić upgrade oprogramowania głównego (czyli to co jest na stronie) i "dodatkowe pakiety", które wgrał mi serwisant.
Serwis SONY zamawiałem on-line - szybko i fachowo, polecam.

profile.country.pl_PL.title
adam_bilski
Początkujący

Witam.

Niestety po wizycie serwisantów i wgraniu/upgrad'ie nowego softu problem nadal występuje.
Telewizor już ponad tydzień był w serwisie i nie bardzo wiadomo co "pacjentowi dolega". Za namową pracownika salonu SONY (Arkadia. Warszawa) telewizor obejrzy teraz inny serwis SONY, ale od dzisiaj proceduję z naprawą dwu-torowo - poprzez SONY Poland (pracownika salonu) oraz autoryzowany serwis SONY.

Dam znać jak się ta historia zakończy.

Pzdr,
A.

PS: A miałem jeszcze dokupić kino domowe HT-IS100 - miał być jeden pilot, kino domowe w pełni zsynchronizowane z telewizorem - teraz jestem w kropce - wszystkie produkty SONY jakie miałem dotychczas nigdy się nie psuły (nawet walkmen (na kasety i z radiem) sprzed 15-18 lat ciągle działa i nic się nie popsuło)

Ravi-----
Początkujący

Możliwe, że przyczyna była w czymś jeszcze oprócz softu, także najlepiej poczekaj jeszcze cierpliwie na odpowiedź z serwisu (mają przecież określony czas na zajęcie się usterką). Na spokojnie podejdź do sprawy, jeżeli serwis nie będzie wstanie naprawić telewizora to wtedy będzie decyzja o wymianie na nowy, tak jak wspomniał Zimny usterka zawsze się może zdarzyć, nikt nie jest wstanie zagwarantować 100% bezawaryjności.